18 Ocak 2021 / Pazartesi

Tekin Gümrük Müşavirliği

Tekin Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Şti. ismi ile 1992-2000 yılları arasında Gümrük komisyonculuğu ve Gümrük Danışmanlığı alanında kaliteli ve hızlı hizmet veren firmamız, 2000 yılında 4458 sayılı Gümrük Kanunun yürürlüğe girmesi ile yeni kanuna uygun yapılanarak Tekin Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. ismi ile çalışmalarına devam etmiştir. Merkez ofisi Anadolu yakasında bulunan firmamız, artan müşteri talepleri doğrultusunda, 2003 yılından itibaren Yeni Bosna'da bir şube açarak müşterilerine daha hızlı hizmet akışı sağlamıştır.
Kurulduğumuz yıldan bu yana hizmet verdiğimiz firmalarla uzun yıllara dayalı olan işbirliğimiz bizleri hep onurlandırmıştır, müşterilerimizle kurduğumuz sıcak iletişimimiz onları her zaman aileden biri gibi yanımızda hissetmemizi sağlamıştır. Müşterilerimiz, yaptığımız anket çalışmalarında ve müşteri ziyaretlerimizde, düşüncelerini, memnuniyetlerini, istek ve dileklerini bizlere bildirerek, işleyişimize farklı bir açıdan bakmamızı sağlamışlardır.
Müşterilerimizden, hizmetlerimizle ilgili gelen geri bildirimler ışığında, firmalarımızla tüm ortak çalışmalarımızda, daha iyi hizmet vermek ve hizmet kalitemizi artırmak, öncelikli hedefimiz olmuştur ve bu hedef vizyonumuzu yeniden gözden geçirmemizi sağlamıştır. Yenilenen vizyonumuz vesilesi ile Tekin Gümrük Müşavirliği Uluslararası Dış Ticaret Mevzuatı hükümleri doğrultusunda, ulusal mevzuatın yüklediği sorumluluğun bilinciyle müşterilerinin çıkarlarını en iyi şekilde korumayı ilke edinmiştir. 
“Butik gümrük müşavirliği” anlayışıyla, hizmet verdiğimiz konularda müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunarak müşterilerimizin zaman, değer ve hizmet ilişkisinde ihtiyaç ve beklentilerine cevap vererek sektörün en iyi firması olmayı kendisine hedef seçmiştir.