18 Ocak 2021 / Pazartesi

Müşterisine değer verir, saygı duyar. Verdiği hizmetin tam sorumluluğunu taşır. Müşterilerine sadece yapabileceği sözü verir. her defasında verdiği sözden fazlasını gerçekleştirir. Müşterisiyle devamlı hızlı ve sağlıklı ilişki kurar. 

Yeni müşteri kazanmak için, mevcut müşterilerinin mutluluğunu devam ettirmenin öncelik taşıdığını bilir. Müşterilerine ‘’Tekin Gümrük Müşavirliği Ltd şti’' ile iş yapmak basit kolay ve güvenli dedirtmek için yoğun gayret gösterir. Müşterisine verdiği hizmette hem tedbirli, hem de iş bitiricidir. Müşterisine devamlı yüksek kalitede ve organize hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Müşterisinin acil işlerine önceliği verir. Hizmette kaliteden hiçbir şart altında taviz vermez. Müşterilerin saklı tutulması gereken bilgilerini kesinlikle gizli tutar.
Tekin Gümrük Müşterilerini küçük yada büyük diye tanımlamaz. Müşterilerine değer verir. Boşa harcanan zamanın müşterisi için ek bir maliyet olduğunu bilir.

Verdiği hizmetin sorumluğunu üstlenir. Hizmet verirken sahip olduğu kalite anlayışından taviz vermez. Müşterileri ile sağlıklı ilişkiler kurar. Müşterilerine Tekin Gümrüğe her an ulaşabileceği güvencesini verir.